El Salvador

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai El Salvador

Pārdod īpašumu Salvadorā

Salvadora ir maza Centrālamerikas valsts, kas ir slavena ar tās pludmalēm Klusajā okeānā, apgabaliem, kas piemēroti sērfošanai un skatu uz kalniem. Salvadora robežojas ar Gvatemalu un Hondurasa uz ziemeļiem, ar Hondurasu uz austrumiem, un to peld Klusais okeāns uz dienvidiem un rietumiem. Uz dienvidaustrumiem ir atdalīta no Nikaragvas no Fonseca līča. Tā ir vismazāk paplašināta, bet arī visblīvāk apdzīvotā valsts reģionā. San Salvadoras galvaspilsēta, ko ieskauj iespaidīgi vulkāni, piedāvā daudzus muzejus un Nacionālo teātri.

Mēs vēlamies analizēt savu nekustamā īpašuma tirgu, ja jūs vēlaties iegādāties īpašumu Salvadorā.

Šogad būvniecība varētu ziņot par pozitīviem skaitļiem jau trešo gadu pēc kārtas un pieaugt līdz 3%, pateicoties vairāk nekā 130 svarīgāko privāto investīciju projektu būvniecībai.

Pašlaik nozīmīga daļa no šīs nozares efektīvā pieprasījuma ir koncentrēta departamentos un mājokļu risinājumos. Escalón, San Benito un Lomas de San Francisco rajoni koncentrē daudzus projektus, galvenokārt condominiums.

Ir plānots būvēt daudzus darbus nekustamā īpašuma sektorā. Šis skaitlis ietver San Salvadoras, Santa Anas un San Miguel metropoles teritoriju. Bet, protams, absolūtais vairākums no viņiem ir koncentrēti galvaspilsētā.

Ja jūs meklējat īpašumu pārdošanai Salvadorā, ir svarīgi zināt, ka dzīvojamā nekustamā īpašuma tirgus Kostarikas galvaspilsētā paplašinās, lai apmierinātu pieprasījumu pēc vidusšķiras mājokļiem, ar dzīvokļu torņiem diezgan centrālos rajonos.

Pašlaik 45% cilvēku, kas meklē īpašumu El Salvadorā, lai dzīvotu, dod priekšroku vertikālām dzīvesvietām, un lielākā daļa no tiem ir Sanhosē.

Attiecībā uz to cilvēku vecumu, kuri vēlas iegādāties mājokli, lielākā daļa ir koncentrēti starp 24 un 35 gadiem.

Ja apsverat iespēju iegādāties īpašumu Salvadorā, jums ir jāapsver priekšrocības un trūkumi.

Dzīvošana Salvadorā daudziem var būt traks un varbūt tā ir; tomēr šī valsts var piedāvāt arī daudzas pozitīvas lietas.

Pirmā priekšrocība šeit uzturēties un iegādāties īpašumu El Salvadorā, protams, ir diezgan zemas dzīves dārdzības izmaksas, pat ja tas viss ir atkarīgs no vietas, kur esat. Sabiedriskais transports maksā tikai smieklīgu skaitli. Attiecībā uz pārtikas cenām cenas ir pieejamas visiem budžetiem.

Vēl viena laba lieta par Salvadoru ir tās iedzīvotāji. Bez tam, ka viņi ir ļoti laipni, viņi arī ir ļoti atvērti cilvēki un cīnīsies ar savu dzīves prieku.

El Salvadoras pludmalēs ir īpašs šarms, kas rada sajūtu visos tās apmeklētājos, tāpēc tas ir viens no Centrālamerikas galamērķiem, ko dod tūristi. Starp labākajām pludmalēm mēs varam izcelt: El Cuco, La Barra de Santiago un La Costa del Sol.

El Salvadorā dzīvojošo dzīves apstākļu trūkums un pēc tam El Salvadorā pārdodamā īpašuma iegāde

veselība, kas nav viena no šīs valsts stiprajām pusēm. Sabiedrības veselības sistēma atstāj daudz vēlama. Arī valsts izglītības sistēma ir ļoti zema.

Salvadora ir viena no nedrošākajām vietām uz planētas.

25% cilvēku cieš no hroniskas nabadzības. Salvadora ir nepietiekami attīstīta un industrializēta valsts ar ļoti lielu ārējo parādu valstij

  •  
    Pārcelšanās uz Salvadoru. Expatriate un dzīvo Salvadorā

      Turpinot mūsu braucienu pa Latīņameriku, mūsu uzmanība ir pievērsta patiesi unikālai zemei ​​un bieži, dažādu iemeslu dēļ, potenciālajiem nekustamā īpašuma investoriem maz uzmanības. Neliela valsts, kas robežojas ar Gvatemalu un Hondurasu un ko peld ar brīnišķīgajiem Klusā okeāna ūdeņiem, ir vi ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 19389

PARDOŠANA Lauku māja, El Salvador, San Salvador, Suchitoto, pje Cielito Lindo #7

246,994.90EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

1180 m²
liels 28mt priekšā Lake View, 4 iekšā autostāvvietām, 1.5 vannas istabas, plaša gaiteņi, liels dārzs, piemērots restorānā vai mājās, mierīgs klusā raj...
Cod. 17488

PARDOŠANA Lauku māja, El Salvador, San Salvador, San Salvador, Lomas de Altamira

617,487.24EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

1 m²
Skaisto Home Lomas de Altamira, ļoti ekskluzīvs rajons / privāto dzīvojamo tikai. 4 guļamistabas. c / terase un vannas istaba + pētījums, viesu vannas...
Cod. 11553

PARDOŠANA Lauku māja, El Salvador, San Salvador, San Miguel, 31 COLONIA QUINTA

41,165.82EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

50000 m²
CASA DE3 RECAMERAS,1BANO,1 SALA,1 ANTE SALA,1 GARAJE.
UNAVAILABLE
Cod. 7994

PARDOŠANA Lauku māja, El Salvador, San Salvador, San Vicente, Av. Crescencio Miranda, Bo. San Francisco

74,098.47EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

192 m²
Mājas pārdošanai, ir 4 guļamistabas, 2 vannas istabas, dzīvojamā istaba, pakalpojumu joma, veļas mašīna, terašu.
UNAVAILABLE
Cod. 6039

PARDOŠANA 3 guļamistabas, El Salvador, San Salvador, San Salvador, Pasaje A, entre 79 y 83 Avenida Sur (Entrada por Calle Cuscatlán) a 300 metros de Iglesia Corazón de María.

125,391.08EUR
PARDOŠANA
3 guļamistabas

149 m²
Aventura TOWN HOUSE sirdī Colonia Escalon. Passage, starp 79 un 83 South Avenue (uz Calle Cuscatlan Ieeja) līdz 300 metriem no Marijas baznīcas sirds....
UNAVAILABLE
Cod. 5913

PARDOŠANA Lauku māja, El Salvador, San Salvador, Residencial Santa Anita, Final 15 Av. Sur Senda 2 casa 46

37,049.23EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

95 m²
Māja 2 stāvi, 3 guļamistabas, 2 dzīvojamās istabas, 2 vannas istabas, garāža, virtuve, ēdamistaba. Galīgā House pāreja. Terase, veļas mazgātava, apģēr...
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB